Na wysoką jakość naszych produktów składa się kilka czynników. Są to:

  • surowce zamawiane u stałych, sprawdzonych dostawców, z którymi łączy nas wieloletnia współpraca,
  • własne laboratorium, które umożliwia kontrolę jakości naszych wyrobów w trakcie całego procesu produkcyjnego – od dostawy surowców, przez poszczególne etapy produkcyjne, aż do otrzymania wyrobu gotowego,
  • prace i badania laboratoryjne nad ulepszeniem naszych wyrobów oraz tworzeniem nowych receptur,
  • wieloletni pracownicy firmy, którzy tworzą zgrany zespół, przed którym branża środków chemii gospodarczej nie ma żadnych tajemnic.

Jednym z naszych największych atutów jest fakt, że pracujemy na włoskiej instalacji do produkcji proszku BALLESTRA – jest to instalacja stosowana w największych światowych koncernach chemicznych. Przy produkcji proszku stosujemy metodę aglomeracji, która polega na granulowaniu surowców sypich poprzez rozcieranie surowców płynnych, co powoduje granulację produktu. Proszek jest produkowany metodą na mokro, a później suszony w łożu fluidyzacyjnym, co przyspiesza całą produkcję – proszek wychodzi już suchy i sypki, gotowy do pakowania. Jest to największa zaleta tej instalacji, ponieważ proszek można zrobić z dnia na dzień, a zachowuje wszystkie swoje parametry oraz odpowiedni wygląd i jest przy tym odpowiednio zgranulowany. Możemy pochwalić się dużą wydajnością instalacji, która umożliwia produkcję od 3 do 5 ton proszku na godzinę.

Masz pytania? Skontaktuj się!        +48 77 431 65 22