Producent profesjonalnej chemii gospodarczej – o firmie

1744 roku jest jednym z najstarszych zakładów na Opolszczyźnie. Ciekawostką jest, że początkowo fabryka produkowała świece i łuczywa, zmieniając profil działalności z upływem czasu.

Dziś Pollena Paczków to nowoczesny producent profesjonalnej chemii gospodarczej, stosujący najnowsze technologie, porównywalne z tymi wykorzystywanymi przez największe europejskie i światowe koncerny. Zwracamy również szczególną uwagę na jakość naszych wyrobów, poddając je stałej kontroli w naszym własnym laboratorium.

Pollena Paczków

Profesjonalna chemia gospodarcza – nasza oferta

Jako producenci chemii gospodarczej w swojej ofercie posiadamy szereg produktów czyszczących. Są to między innymi mleczka do czyszczenia, płyny do mycia naczyń, płyny i proszki do prania, w tym profesjonalne środki dla pralni czy proszki do szorowania. Nasze produkty od wielu lat cieszą się uznaniem w prywatnych domach naszych Klientów, a także wykorzystywane są w hotelach, placówkach sanitarnych czy pralniach. Produkujemy również marki własne.

Proszek do prania – nowoczesna technologia produkcji

Nowoczesny proces produkcji pozwala nam na osiągnięcie doskonałej wydajności. Gwarantuje to włoska instalacja BALLESTRA, dzięki której proszek do prania może powstawać w naszym zakładzie nawet w ilości 5 ton na godzinę. BALLESTRA wykorzystuje najefektywniejszą i najszybszą obecnie metodę produkcji proszku, jaką jest aglomeracja. To jeden z największych atutów naszego zakładu.

Masz pytania? Skontaktuj się!        +48 77 431 65 22