Pollesina Silesia – o firmie

1744 roku jest jednym z najstarszych zakładów na Opolszczyźnie. Ciekawostką jest, że początkowo fabryka produkowała świece i łuczywa, zmieniając profil działalności z upływem czasu.

Dziś Pollena Paczków to nowoczesny producent profesjonalnej chemii gospodarczej, stosujący najnowsze technologie, porównywalne z tymi wykorzystywanymi przez największe europejskie i światowe koncerny. Zwracamy również szczególną uwagę na jakość naszych wyrobów, poddając je stałej kontroli w naszym własnym laboratorium.

Pollena Paczków

Oferta naszej firmy

Jako producenci chemii gospodarczej w swojej ofercie posiadamy szereg produktów czyszczących. Są to między innymi mleczka do czyszczenia, płyny do mycia naczyń, płyny i proszki do prania, w tym profesjonalne środki dla pralni czy proszki do szorowania. Nasze produkty od wielu lat cieszą się uznaniem w prywatnych domach naszych Klientów, a także wykorzystywane są w hotelach, placówkach sanitarnych czy pralniach. Produkujemy również marki własne.

Nowoczesna technologia produkcji

Nowoczesny proces produkcji pozwala nam na osiągnięcie doskonałej wydajności. Gwarantuje to włoska instalacja BALLESTRA, dzięki której proszek do prania może powstawać w naszym zakładzie nawet w ilości 5 ton na godzinę. BALLESTRA wykorzystuje najefektywniejszą i najszybszą obecnie metodę produkcji proszku, jaką jest aglomeracja. To jeden z największych atutów naszego zakładu.

Masz pytania? Skontaktuj się!        +48 77 431 65 22